درباره ما

اپلیکیشن برای تلفنهای همراه هوشمند طراحی شده و به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار میگیرد.

راننده و مسافر هر دو از یک اپ استفاده می کنند.

همچنین تیم پشتیبانی نیز زمان و مکان فعلی تاکسی های فعال و سرویس ها را به صورت بلادرنگ مانیتور می کنند. هدف نرم افزار درخواست تاکسی،غذا و سرویس حمل بار توسط اپلیکیشن در هر زمان از شبانه روز است.

 گرفتن تاکسی: به این شکل است که کاربر بعد از ثبت نام در سیستم با مشخص کردن مبدا و مقصد خود به روش های مختلف و محاسبه ی هزینه، درخواست تاکسی می دهد. سپس سیستم نزدیک ترین تاکسی به فرد را به او پیشنهاد می دهد.

بعد از تایید کاربر تاکسی برای او ارسال شده و او را در این سفر همراهی می کند. جهت هماهنگی بیشتر و یا پیگیری اطلاعات کامل راننده شامل نام و نام خانوادگی و مدل ماشین و شماره پلاک و ... در اختیار کاربر قرار می گیرد. .

. هزینه ی محاسبه شده توسط مسافر به راننده تحویل داده می شود یا این فرایند نیز بصورت هوشمند در دو حالت موبایلی و آنلاین پرداخت خواهد شد.

سفارش غذا: تاکسیمو این امکان را فراهم آورده تا کاربر از هر رستورانی که انتخاب میکند بتواند در کوتاه ترین زمان ممکن غذا سفارش دهد بطوری که پس از انتخاب نوع رستوران–فست فود،سنتی،تهیه غذاو..– لیست غذاهای موجود در آن را مشاهده کرده و پس از پرداخت صورتحساب سفارش خود را ثبت می کند..

سرویس باربری: علاوه بر سفارش تاکسی و غذا تاکسیمو امکان ثبت سرویس باربری را نیز فراهم آورد تا کاربران به راحتی اسباب اساسیه منزل یا محل کار خود را با تعرفه های ثابت و مناسب به هر نقطه ای جابجا نمایند.این قابلیت در اختیار شما خواهد بود تا بار مورد نظر خود را تا رسیدن به مقصد بر روی نقشه مشاهد نمایید..

ایمیل ارتباطی : info@taximo.ir
صاحب امتیاز : احسان حافظی
شماره ثبت شرکت : 12467
تمامی حقوق وب سایت متعلق به تاکسیمو می باشد@1396